Aktualności

Rodzinny Eko Piknik. Piątek, 21 czerwca w godzinach 18:00-20:00 w Domu Kultury "Rembertów". Wstęp wolny

Rodzinny Piknik Ekologiczny

Zbliża się Rodzinny Piknik Ekologiczny.
 
Przygotujcie się na dzień pełen radości i ekologicznych przygód! Zapraszamy wszystkie rodziny w piątek 21 czerwca na godzinę 18:00 do Domu Kultury "Rembertów", gdzie czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji i zielonych inspiracji.
 
W programie, o który zadba Fundacja alter eko znajdziecie:
  • Warsztaty z ogrodnictwa dla dorosłych
  • Malowanie pigmentem roślinnym
  • Tworzenie zielnika dla dzieci
 
A o godzinie 17:30 odbędą się także aż dwa bloki taneczne:
  • Wystąpią dzieci z sekcji tańca nowoczesnego, w swoich układach choreograficznych oraz
  • Maja Parysek w swoim solo choreograficznym pt. „Podróż stworzeń morskich w stronę oceanu” - będzie to siedmiominutowa praca choreograficzna w technice tańca współczesnego, która porusza problem zanieczyszczenia wód odpadami z tworzyw sztucznych
 
Głośne brawa wskazane!
 
Do zobaczenia!
 
Rodzinny Eko Piknik jest realizowany w ramach projektu Cykl imprez plenerowych w Domu Kultury „Rembertów”. Budżet Obywatelski m.st Warszawy 2024.
 
Plakat przedstawia różne narzędzia i meble rozłożone na brzegach plakatu, środek zajmuje tekst. Warsztaty renowacji mebli. 22 czerwca w godzinach 12:00 - 15:00. Przyjdź na nasze warsztaty renowacji mebli i odkryj, jak przywrócić im dawny blask. Przynieś  mebel, który wymaga naprawy i tchnij w niego nowe życie. Warsztaty prowadzi Mariusz Żyła. Udział bezpłatny. Obowiązują zapisy.

Warsztaty Renowacji Mebli

Czy Twoje stare meble zasługują na drugie życie? Zapraszamy na Warsztaty Renowacji Mebli!
Przyjdź na nasze warsztaty i odkryj, jak przywrócić im dawny blask! Pod okiem doświadczonego instruktora Mariusza Żyły, nauczysz się, jak czyścić, malować i odnawiać meble, aby wyglądały jak nowe!
Zapraszamy w sobotę 22 czerwca 2024 roku w godzinach 12:00-15:00.
Udział bezpłatny. Obowiązują zapisy w sekretariacie domu kultury lub pod tel. 601 474 712
To idealna okazja, by rozwinąć swoje umiejętności, poznać nowe techniki i kreatywnie spędzić czas. Dołącz do nas i przekonaj się, jakie cuda możesz zdziałać własnymi rękami!
Warsztaty będzie zrealizowany w ramach projektu Cykl praktycznych warsztatów dla każdego w Domu Kultury „Rembertów”. Budżet Obywatelski m.st Warszawy 2024.
 
Zielony plakat z staromodnym mikrofonem na środku. Plus tekst: Koncert uczestników sekcji wokalnej. Instruktorka: Antonina Kiepuszewska. 19 czerwca godzina 18:00. Wstęp wolny. Przyjdź. Być może będziesz świadkiem narodzin muzycznej  gwiazdy.

Koncert uczestników sekcji wokalnej

Zapraszamy na Koncert podsumowujący cały rok pracy sekcji wokalnej!
Przyjdźcie na zakończenie roku sekcji wokalnej pod kierunkiem Antoniny Kiepuszewskiej, które odbędzie się w środę 19 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 w Domu Kultury "Rembertów"!
Przygotujcie się na wieczór pełen muzyki, pasji i niesamowitych talentów. Dołączcie do nas i wspólnie podziwiajmy te wyjątkowe głosy w pełnej muzycznego blasku atmosferze.
Niech muzyka nas połączy!
Grafika przedstawia baletnicę w koronie. Plus tekst" Otwarte zajęcia z baletu. Instruktorka: Maja Parysek. Wstęp wolny.

Otwarte zajęcia z baletu

Serdecznie zapraszamy na zakończenie roku zajęć z baletu dla dzieci, które odbędzie się w formie otwartych zajęć!
Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 17 czerwca 2024 r. o godzinie 16:40 w naszym domu kultury. Małe tancerki zaprezentują swoje umiejętności, nad którymi pracowały przez cały rok pod czujnym okiem instruktorki Mai Parysek.
Przyjdźcie, aby wspólnie celebrować ich postępy i ciężką pracę, a także podziwiać pełne gracji i elegancji występy!
 
Spektakl dla dzieci Teatru Żelaznego Pchła Szachrajka 16 czerwca 2024 roku (niedziela) o godzinie 16:00 na trenie Domu Kultury "Wygoda". Plakat przedstawia zdjęcie aktorów grających w spektaklu oraz powyższy opis wydarzenia.

Spektakl teatralny dla dzieci „Pchła Szachrajka” Teatru Żelaznego w DK „Wygoda”

Czy jesteście gotowi na spotkanie z najzabawniejszą i najbardziej psotną pchłą na świecie? Już wkrótce, w ramach naszego ART Festiwalu Rembertów, Teatr Żelazny zaprezentuje spektakl "Pchła Szachrajka". Przybywajcie w niedzielę 16 czerwca 2024 roku do Dom Kultury "Wygoda". Zaczynamy o godzinie 16:00.
Wstęp wolny!
Przyjdźcie i zobaczcie, jak Pchła Szachrajka rozrabia, psoci i wpada w przeróżne tarapaty. Gwarantujemy mnóstwo radości i niezapomniane chwile! Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji – zabierzcie rodziców, przyjaciół i bawmy się razem!
Na środku plakatu widać stojący fortepian, a na około niego jest tekst: Koncert uczestników sekcji pianina i improwizacji jazzowej. 12 czerwca, godzina 19:00. Wstęp wolny. Przyjdź, wsłuchaj się w magiczny dźwięk pianina.

Koncert uczestników sekcji pianina i improwizacji jazzowej

Czas sprawdzić jakie postępy zrobili uczestnicy muzycznych sekcji. W środę 12 czerwca o godzinie 19:00 podopieczni Marii i Anny Słapek zagrają różne utwory na pianinie. Z pewnością dzięki muzyce, wieczór będzie magiczny.

Kontakt

Dom Kultury "Rembertów"
Al. Komandosów 8
04-485 Warszawa
Tel.: 22 611 96 87
Tel.: 601 474 712
E-mail: info@dkrembertow.waw.pl
Biuletyn informacji publicznej