Aktualności

Inauguracja ART Festiwalu Rembertów 2024

 
Rozpoczynamy ART Festiwal Rembertów 2024! 
 
Zaczniemy koncertowo w czasie obchodów święta Rembertowa na terenie rekreacyjnym przy ulicy Strażackiej.  
 
O godzinie 18:00 oficjalnie otworzymy nasz kulturalny festiwal, a zaraz potem na scenie pojawią się muzycy!
  •  18:00 Bluebrerry Hill Band
  •  19:00 Grzeczny Chłopcy
  •  20:30 Robert Janowski z zespołem
 
Blueberry Hill Band
Wybuchowa mieszanka retro brzmienia i współczesnej energii. Tak brzmiałby rock and roll lat pięćdziesiątych grany w dwudziestym pierwszym wieku. Blueberry Hill to spotkanie bezkompromisowego rockerskiego buntu i słodkich ballad o trzymaniu się za ręce (i nie tylko).
 
W sobotę 18 maja 2024r. o godzinie 18:00 będzie okazja posłuchać ich na koncercie otwierającym tegoroczny ART Festiwal Rembertów. Zbiórka na terenie rekreacyjnym przy ulicy Strażackiej (w czasie święta Rembertowa).
 

Grzeczny Chłopcy

Nietuzinkowi muzycy grają koncert w naszej okolicy. 

Gdy zjawiają się Grzeczni Chłopcy, panie mdleją, chłopcy szaleją. Takiej fety Polska nie widziała, od brzegu Bałtyku aż po Tatry. Grzeczni Chłopcy to nieokiełznani przodownicy dobrego humoru i pogody ducha. Zaopatrzeni w doskonałe instrumenty, modną odzież i szerokie uśmiechy przemierzają kraj. W każdym mieście, w każdej wsi, które odwiedzą, Polacy z entuzjazmem oddają się zabawie.

Niedługo wydarzy się wyjątkowy koncert z okazji inauguracji ART Festiwalu Rembertów 2024. Już w sobotę 18 maja 2024r. o godzinie 19:00 na terenie rekreacyjnym przy ulicy Strażackiej (w czasie święta Rembertowa). Obywatelu! Nie czekaj! Szkoda życia! Nie zadzieraj nosa, nie rób takiej miny, nieudawaj Greka - baw się razem z nami!

 
Robert Janowski
Artysta, które przedstawiać nie trzeba, ale jednocześnie nie można nic nie powiedzieć.
Bardzo aktywny artysta, który oprócz muzyki pisze poezję. Popularność zdobył dzięki musicalowi "Metro" i jest też nieodłącznie kojarzony z programem muzycznym "Jaka to melodia?".
 
W sobotę 18 maja 2024 r. o godzinie 20:30 na terenie rekreacyjnym przy ulicy Strażackiej (w czasie święta Rembertowa) jako finałowy koncert inauguracyjny ART Festiwalu Rembertów 2024, na scenie pojawi się Robert Janowski z zespołem. 
Tego nie można przegapić!
 

Kontakt

Dom Kultury "Rembertów"
Al. Komandosów 8
04-485 Warszawa
Tel.: 22 611 96 87
Tel.: 601 474 712
E-mail: info@dkrembertow.waw.pl
Biuletyn informacji publicznej