Galeria

Turniej Brydża

W dniu 20 stycznia 2024 r. odbyło się podsumowanie rozgrywek o Mistrzostwo Rembertowa w brydżu sportowym za 2023 r. W ciągu roku rozegrano trzy sesje, w każdej po 5 turniejów kwalifikacyjnych, a do punktacji ogólnej liczyło się 12 najlepszych wyników. W rozgrywkach tych uczestniczyły 33 pary brydżowe z Rembertowa, sąsiednich dzielnic i miast. Był to już XXIV turniej organizowany w Rembertowie. Rozgrywki odbywały się w Domu Kultury "Rembertów". Podczas uroczystego zakończenia rozgrywek Burmistrz Maciej Iwanicki (który też kilka razy uczestniczył w rozgrywkach) i Dyrektor Domu Kultury "Rembertów" Robert Jasiński pogratulowali zwycięzcom wręczając puchary i nagrody dla najlepszych par brydżowych oraz najlepszych zawodników w klasyfikacji indywidualnej.

W klasyfikacji par brydżowych, podobnie jak w ubiegłym roku, najlepszymi graczami zostali Waldemar Składanowski i Gerard Czarnohorski, drugie miejsce wywalczyli Magda Głombińska i Rajmund Kąkiel, a trzecie miejsce przypadło parze Bogusław Chomentowski i Leszek Piórkowski. Najlepsza trójka w klasyfikacji indywidualnej to: 1.Waldemar Składanowski, Gerard Czarnohorski (ex aequo), 3. Magda Głombińska.

Burmistrz dzielnicy Rembertów pogratulował zwycięzcom i podziękował za propagowanie brydża w Rembertowie.

Miłym akcentem było wręczenie przez dyrektora domu kultury pater pamiątkowych dla najstarszego seniora Bogusława Chomentowskiego, sędziego PZBS Piotra Wierzbickiego - prowadzącego rozgrywki brydżowe, oraz organizatora Leszka Piórkowskiego.

W imieniu organizatorów turnieju zapraszamy wszystkich pasjonatów brydża do skonfrontowania swoich umiejętności z innymi. Turnieje odbywają się w Domu Kultury "Rembertów". Na stronie internetowej tej placówki kulturalnej można zapoznać się zarówno z wynikami rozgrywanych turniejów jak i terminem najbliższego turnieju. 

Dodatkowych informacji udziela Leszek Piórkowski (tel. 600882055).

Najbliższe turnieje odbędą się 27.01 i 3.02 o godz. 10.30

Wyniki turnieju brydżowego:

Image

Kontakt

Dom Kultury "Rembertów"
Al. Komandosów 8
04-485 Warszawa
Tel.: 22 611 96 87
Tel.: 601 474 712
E-mail: info@dkrembertow.waw.pl
Biuletyn informacji publicznej